Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

meblościanka do salonu JetSet w kolorze białym z oswietleniem led - pół połysk - Meblościanki nowoczesne

Meblościanki nowoczesne – czyli o meblach do modnych wnętrz

Meblościanki nowoczesne, czyli jakie?

Meblościanki nowoczesne, czyli jakie? – takie pytanie zadajesz sobie, gdy urządzasz nowe mieszkanie, remontujesz lub modernizujesz wnętrze. Zastanawiasz się co decyduje o tym, że meblościanka jest nowoczesna, co jest tego wyznacznikiem. O tym w poniższym artykule.

Modna prostota meblościanek

Jeśli obejrzysz kilka magazynów wnętrzarskich, meblarskich to zauważysz, że króluje w nich prostota i minimalizm. Nowoczesne meblościanki mają proste, surowe formy, bez zbędnych zdobień. Taki trend można sprowadzić do krótkiego wniosku – im mniej tym lepiej. Poniżej przykład mebli do salonu, wpisujących się w ten nurt. Mają kształty prostokątne lub kwadratowe, nie mają żłobień, przesadnych zdobień, kojarzących się z kiczem. Kolorystyka też jest modna – stonowana, elegancka czerń i biel, bez jaskrawych kolorów.

Meble do salonu białe, szafka RTV, witryny, półki

Zobacz więcej NOWOCZESNYCH MEBLI»

Funkcjonalne meble do salonu

Meble do salonu muszą nie tylko dobrze wyglądać, ale i służyć domownikom. Czyli posiadać łatwo wysuwalne szuflady, pojemne szafki, praktyczne przegrody poziome i pionowe. Taki jest poniższy zestaw mebli do salonu – w szafce RTV przechowasz pokaźny sprzęt i akcesoria multimedialne, a na niej umieścisz telewizor. Pojemna komoda też dobrze sprawdzi się jako miejsce magazynowania potrzebnych rzeczy. Wiszące półki pomieszczą dekoracyjne przedmioty, pamiątkowe zdjęcia.

Meble do salonu białe

 

Meble do salonu nowoczesne czarne

 

Zobacz więcej NOWOCZESNYCH MEBLI»

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *