Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Fotele i pufy

Pufa KALIFORNIA

Pufa KALIFORNIA Wymiary Opis techniczny Pufa KALIFORNIA Pufa KALIFORNIA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa pufy nawiązuje do najludniejszego i najbogatszego stanu USA. Mając taką pufę w salonie, możesz zapraszać na swoje przyjęcia więcej przyjaciół. Pufa jest w całości tapicerowana. Pufa świetnie sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych i glamour. Będzie … Pufa KALIFORNIA Read More »

1.000 

Fotel z podnóżkiem CROWN I

Fotel z podnóżkiem CROWN I Wymiary Opis techniczny Fotel z podnóżkiem CROWN I Fotel z podnóżkiem CROWN I to wygodny, funkcjonalny i desingerski mebel wypoczynkowy. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Design fotela idzie w parze z jego wygodą. … Fotel z podnóżkiem CROWN I Read More »

2.940 

Fotel z funkcją spania CROWN II

Fotel z funkcją spania CROWN II Wymiary Opis techniczny Fotel z funkcją spania CROWN II Fotel CROWN II to wygodny, funkcjonalny i desingerski mebel wypoczynkowy. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Design fotela idzie w parze z jego wygodą. … Fotel z funkcją spania CROWN II Read More »

3.240 

Fotel SANTIAGO

Fotel SANTIAGO Wymiary Opis techniczny Fotel SANTIAGO Fotel SANTIAGO I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa fotela nawiązuje do Santiago – stolicy Chile, miasta, które oczarowuje widokami i możliwościami. Fotel jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne profilowane oparcia. Fotel osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach, które … Fotel SANTIAGO Read More »

1.350 

Fotel PARIS

Fotel PARIS Wymiary Opis techniczny Fotel PARIS Fotel PARIS to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji PARIS nawiązuje do paryskiego szyku i stylu. Fotel jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Fotel osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególną uwagę zwraca … Fotel PARIS Read More »

1.220 

Fotel LIZBONA

Fotel LIZBONA Wymiary Opis techniczny Fotel LIZBONA Fotel LIZBONA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji LIZBONA nawiązuje do lizbońskiej elegancji i stylu. Fotel jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Fotel osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególną ozdobą tego … Fotel LIZBONA Read More »

1.340 

Fotel GOSH

Fotel GOSH Wymiary Opis techniczny Fotel GOSH Fotel GOSH to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Szczególną uwagę zwraca prosta modułowa budowa. Profilowanie siedziska i oparcia gwarantuje szczególną wygodę. Sofa świetnie sprawdzi się w salonach nowoczesnych, gdzie pionowe i poprzeczne linie są wyznacznikiem stylu. BUDOWA Fotel łączy ponadczasowy design z wyjątkową … Fotel GOSH Read More »

1.350 

Fotel „Uszak”

Fotel Uszak Wymiary Opis techniczny Fotel Uszak Fotel Uszak to wysokie tapicerowane krzesło. Fotel swoją nazwę zawdzięcza oparciu, które swoim kształtem przypominają uszy. Ten model fotela to nieprzemijająco modny design. Ten wyjątkowy mebel wypoczynkowy, jest nie tylko niezwykle wygodny, ale przede wszystkim odpowiada na wszystkie najnowsze trendy wnętrzarskie. Jego charakterystyczna budowa … Fotel „Uszak” Read More »

1.350