Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Meble wypoczynkowe

Sofa WERSAL

Sofa WERSAL Wymiary Opis techniczny Sofa WERSAL Sofa WERSAL to klasyczny mebel do salonu. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do legendarnej, wersalskiej szykowności. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są pionowe, … Sofa WERSAL Read More »

2.499 

Sofa VISTA

Sofa VISTA Wymiary Opis techniczny Sofa VISTA Sofa VISTA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design i wygodę. Dzięki tej sofie stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Sofa osadzona jest na estetycznych, nóżkach, które nadają jej lekkości i stylu. Szczególną ozdobą tej … Sofa VISTA Read More »

5.699 

Sofa SYDNEY

Sofa SYDNEY Wymiary Opis techniczny Sofa SYDNEY Sofa SYDNEY to nowoczesny, mebel do salonu. Łączy on w sobie klasyczny design i wygodę. Dzięki tej sofie stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną ozdobą tej sofy są profilowane boki. W komplecie sofa zawiera trzy duże i trzy małe poduszki. Sofa … Sofa SYDNEY Read More »

3.099 

Sofa SYCYLIA

Sofa SYCYLIA Wymiary Opis techniczny Sofa SYCYLIA Sofa SYCYLIA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Krawędzie poduszek, oparcia … Sofa SYCYLIA Read More »

3.199 

Sofa SARINA

Sofa SARINA Wymiary Opis techniczny Sofa SARINA Sofa SARINA to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Sofa … Sofa SARINA Read More »

2.899 

Sofa SANDRE

Sofa SANDRE Wymiary Opis techniczny Sofa SANDRE Sofa SANDRE to nowoczesny, masywny mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta budowa. Ozdoba tej sofy są trzy duże poduszki oraz skośne przeszycia na bokach. … Sofa SANDRE Read More »

2.599 

Sofa SAGE

Sofa SAGE Wymiary Opis techniczny Sofa SAGE Sofa SAGE to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie oryginalny design  i wygodę użytkowania. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu. Szczególną ozdobą tej sofy jest pleciona tapicerka boków i przodu siedziska. Sofa w zestawie ma zestaw sześciu poduszek … Sofa SAGE Read More »

6.499 

Sofa PERU

Sofa PERU Wymiary Opis techniczny Sofa PERU Sofa PERU to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. … Sofa PERU Read More »

3.399 

Sofa PARIS

Sofa PARIS Wymiary Opis techniczny Sofa PARIS Sofa PARIS to nowoczesny mebel pokojowy. Nazwa kolekcji PARIS nawiązuje do paryskiego szyku i stylu. Gabaryty sofy umożliwiają ustawienie jej w salonie lub innym pomieszczeniu do dziennego wypoczynku. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz w swoim mieszkaniu … Sofa PARIS Read More »

2.999 

Sofa MOLLY

Sofa MOLLY Wymiary Opis techniczny Sofa MOLLY Sofa MOLLY to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design  i komfort. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy jest gęste i głębokie pikowanie tapicerki. Zdobienie to zrównoważone jest gładkimi … Sofa MOLLY Read More »

5.299 

Sofa MALEZIA

Sofa MALEZIA Wymiary Opis techniczny Sofa MALEZIA Sofa MALEZIA to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. Sofa … Sofa MALEZIA Read More »

3.099 

Sofa LIZBONA

Sofa LIZBONA Wymiary Opis techniczny Sofa LIZBONA Sofa Lizbona to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design, wygodę i funkcjonalność. Nazwa kolekcji LIZBONA nawiązuje do lizbońskiej elegancji i stylu. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są … Sofa LIZBONA Read More »

3.499 

Sofa LAOS

Sofa LAOS Wymiary Opis techniczny Sofa LAOS Sofa LAOS to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej kanapy są pikowania oraz pionowe przeszycia. Na siedzisku zastosowano … Sofa LAOS Read More »

2.399 

Sofa GOSH

Sofa GOSH Wymiary Opis techniczny Sofa GOSH Sofa GOSH to nowoczesny, masywny mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta modułowa budowa. Profilowanie siedziska i oparcia gwarantuje szczególną wygodę. Sofa świetnie sprawdzi się … Sofa GOSH Read More »

3.099 

Sofa DALLA

Sofa DALLA Wymiary Opis techniczny Sofa DALLA Sofa DALLA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design  i komfort. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. Boki sofy i przód … Sofa DALLA Read More »

8.199 

Sofa CROWN II

Sofa CROWN II Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN II Sofa CROWN II to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową i oryginalną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy idzie … Sofa CROWN II Read More »

8.859 

Sofa CROWN I

Sofa CROWN I Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN I Sofa CROWN I to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy idzie w parze z … Sofa CROWN I Read More »

7.399 

Sofa CROWN

Sofa CROWN Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN Sofa CROWN to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową i oryginalną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy idzie w parze z wygodą … Sofa CROWN Read More »

6.999 

Sofa BUENOS AIRES

Sofa BUENOS AIRES Wymiary Opis techniczny Sofa BUENOS AIRES Sofa BUENOS AIRES to nowoczesny mebel do salonu. Nazwa kolekcji BUENOS AIRES, nawiązuje do stolicy Argentyny, jednego z największych miast w Ameryce Południowej i jednego z najciekawszych miast na świecie. Mebel ten łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjną wygodą. Narożnik … Sofa BUENOS AIRES Read More »

2.799 

Sofa BELAVIO

Sofa BELAVIO Wymiary Opis techniczny Sofa BELAVIO Sofa BELAVIO to nowoczesny, mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta budowa. Ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Lekkości sofie nadają … Sofa BELAVIO Read More »

2.399 

Narożnik VISTA

Narożnik VISTA Wymiary Opis techniczny Narożnik VISTA Narożnik VISTA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych, nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególną ozdobą tego narożnika są jest zestaw poduszek w różnych rozmiarach. Siedzisko … Narożnik VISTA Read More »

7.999 

Narożnik TOKIO

Narożnik TOKIO Wymiary Opis techniczny Narożnik TOKIO Narożnik TOKIO to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Stylem nawiązuje on do tokijskiej nowoczesności. Posiada on eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Doskonale … Narożnik TOKIO Read More »

3.999 

Narożnik SEVILLA

Narożnik SEVILLA Wymiary Opis techniczny Narożnik SEVILLA Nowoczesny Narożnik do salonu SEVILLA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie i ruchome zagłówki, które można dostosować do swoich preferencji. Wbudowany … Narożnik SEVILLA Read More »

4.699 

Narożnik SANTIAGO I

Narożnik SANTIAGO I Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTIAGO I Narożnik SANTIAGO I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa narożnika nawiązuje do Santiago – stolicy Chile, miasta, które oczarowuje widokami i możliwościami. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne profilowane oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych … Narożnik SANTIAGO I Read More »

4.090 

Narożnik SANTA MONICA

Narożnik SANTA MONICA Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTA MONICA Narożnik SANTA MONICA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach, które podkreślają jego styl. Szczególną ozdobą tego narożnika są przeszycia podłokietnika i górnej części … Narożnik SANTA MONICA Read More »

4.599 

Narożnik SANITA II

Narożnik SANITA II Wymiary Opis techniczny Narożnik SANITA II Nowoczesny Narożnik do salonu SANITA II to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie i ruchome zagłówki, które można dostosować do … Narożnik SANITA II Read More »

5.099 

 PORADNIK

Wybieramy meble wypoczynkowe do salonu

Czego się dowiesz z tego poradnika?

Zestaw wypoczynkowy - komplet mebli do odpoczynku

Istnieje wiele różnych rodzajów mebli wypoczynkowych – kanapy, narożniki, sofy, fotele, pufy. Kiedy decydujemy się na zakup więcej niż jednego z nich, mówimy o kupnie zestawu wypoczynkowego. Z ilu części będzie składał się Twój wypoczynek, zależy od tego, jakie masz potrzeby i możliwości. 

Jak sama nazwa wskazuje, meble wypoczynkowe przeznaczone są do odpoczynku. Aby Twój relaks w domu był komfortowy, powinieneś dobrze przygotować się do zakupu kompletu wypoczynkowego. Szczególnie że kupno zestawu wypoczynkowego to niemały wydatek. Na co więc zwracać szczególną uwagę wybierając meble wypoczynkowe do salonu? 

Podstawowe kryteria wyboru kompletu wypoczynkowego do salonu

Meble wypoczynkowe powinny być funkcjonalne. Przed wyborem mebli należy zadać sobie kilka pytań. Ilu domowników będzie z nich korzystać? Jak często będą one używane? Czy masz zamiar z korzystać z nich, kiedy przyjmujesz gości? Jakie funkcje tych mebli są Ci potrzebne? Np. czy potrzebujesz kanapy z funkcją spania? Czy chcesz mieć fotel, w którym możesz wygodnie czytać książki? A może narożnika, który pomieści całą rodzinę, kiedy oglądacie telewizję?

Komplet wypoczynkowy urządza nam salon. Powinny one być jego ozdobą. Dlatego ważne jest, aby podczas wyboru kompletu wypoczynkowego kierować się charakterem pomieszczenia. Dopasuj zestaw wypoczynkowy do pozostałych mebli w salonie, do koloru ścian i podłogi.

Fotel, sofa, kanapa czy narożnik to meble, z których często korzystamy. Są one szczególnie narażone na zużycie, pobrudzenie czy mechaniczne uszkodzenia. Zwłaszcza kiedy w domu są dzieci, zwierzęta lub nasz dom jest miejscem spotkań ze znajomymi. Przed wyborem kompletu wypoczynkowego, sprawdź, czy materiał użyty do jego produkcji jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości.

Czy wiesz, że?

Komplet wypoczynkowy urządza nam salon.

Wypoczywaj zdrowo, czyli meblowa ergonomia

Meble ergonomiczne to takie, które prawidłowo wspierają ciało podczas siedzenia lub leżenia. Ich zadaniem jest minimalizacja ryzyka urazów i innych problemów związanych z nieprawidłową postawą ciała. 

W AAAAMeble dobrze wiemy, że sofy, narożniki i fotele przeznaczone są przede wszystkim do relaksu. Mają one dawać Ci komfort i zdrowy wypoczynek, kiedy czytasz książkę, oglądasz film, czy spędzasz czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nasze meble wypoczynkowe mają dobrze wyprofilowane oparcia i właściwie wyważone siedziska. Odpowiednie podparcie lędźwiowe zapewniają poduszki. Meble bez poduszek mają tak wyprofilowane oparcia, aby odciążać kręgosłup. W wielu modelach naszych mebli wypoczynkowych zastosowaliśmy zagłówki i podłokietniki. Dają one podparcie dla rąk i głowy w czasie siedzenia. Pozwalają utrzymać prawidłową postawę i uniknąć garbienia się. Podłokietniki dają wytchnienie dłoniom, nawet podczas długiego czasu spędzonego w fotelu. 

Ograniczenia związane z wyborem kompletu wypoczynkowego

Co nas może ograniczać podczas wyboru mebli wypoczynkowych? Oprócz fantazji i budżetu to przede wszystkim powierzchnia mieszkania. Dokładny pomiar pomieszczenia i rozplanowanie ustawienia mebli jest konieczne. Bez tego może okazać się, że Twój wymarzony komplet wypoczynkowy nie będzie pasował do salonu. Zmierz dostępną przestrzeń. Musisz znać długość, szerokość i wysokość miejsc, w których chcesz ustawić kanapę, sofę, fotel czy duży narożnik. Możesz również narysować prosty plan, aby lepiej zrozumieć, jak meble będą komponować się w przestrzeni. Przemyśl funkcje każdego mebla. Pomiar i planowanie uchronią Cię przed ewentualnymi problemami. Sprawią, że Twój salon będzie funkcjonalny i przestrzennie proporcjonalny. 

W ofercie sklepu AAAAMeble znajdziesz narożniki, kanapy, sofy, fotele i pufy w wielu rozmiarach. Jeżeli potrzebujesz urządzić mały pokój dzienny, to wybierz jedną z sof. Do dużych salonów gościnnych polecamy zestawy wypoczynkowe z narożnikiem (Narożnik KALIFORNIA, Narożnik PRAGA). Mamy też meble do małych kawalerek czy pokoi młodzieżowych (sofy, fotele i pufy).

Stylowe komplety wypoczynkowe do salonu

Zanim zaczniesz wybierać komplet wypoczynkowy, odpowiedz sobie na pytanie, jaki jest Twój styl? Czy wolisz nowoczesne, minimalistyczne meble, czy może bardziej bogate, tradycyjne? 

AAAAMeble to stylowe komplety wypoczynkowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

Rodzaj materiału, sposób przeszycia i pikowania tapicerki nadaje meblom indywidualnego charakteru. Niektóre style wykonania są bardziej tradycyjne i eleganckie (Sofa WERSAL, Sofa SYDNEY, Narożnik BUENOS AIRESNarożnik BARCELONA). Inne style wykonania są bardziej nowoczesne i minimalistyczne jak meble modułowe z prostymi liniami (Sofa PARIS, Narożnik PARIS, Fotel PARIS). Jeżeli urządzasz salon w stylu boho czy japandi, wybierz naturalne kolory tapicerki i proste formy (Narożnik TOKIO, Narożnik PRAGA). Dla wnętrz o charakterze glamour najlepsze będą narożniki, sofy i fotele bogato pikowane (Sofa MOLLY, Narożnik LIZBONA).

Dwukolorowa tapicerka będzie pasować do nowoczesnych wnętrz. Szczególnie polecamy ją do salonów modernistycznych czy łączących wiele styli – elektrycznych (Narożnik VISTA). Proste oparcia i tapicerowane podłokietniki, idealne wyglądać będą zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej sypialni (Narożnik SEUL, Narożnik SANTA MONICA). 

Wybór zestawu wypoczynkowego to inwestycja na wiele lat

To prawda. Jednak sami musimy o to zadbać. Przede wszystkim, wybierając komplet wypoczynkowy, zwróćmy uwagę na jakość wykonania. Jakość wykonania mebli zależy od wielu czynników. 

Materiał obicia - tapicerka

Zanim więc kupisz nowy komplet wypoczynkowy, dowiedz się jak więcej na temat trwałości i wytrzymałości tapicerki. AAAAMeble produkuje meble wypoczynkowe tapicerowane materiałem. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Jest bardzo wygodny. W przeciwieństwie do mebli tapicerowanych skórą, meble obite materiałem mają przez cały rok przyjemną temperaturę. W naszym sklepie mamy do wyboru wiele różnych materiałów. Każdy z nich jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybierając odpowiedni materiał i kolor, stworzysz komplet wypoczynkowy idealny dla siebie. Niezależnie czy szukasz mebla w stonowanym kolorze, czy potrzebujesz czegoś bardziej ekstrawaganckiego. Aby dobrze dopasować kolor tapicerki do koloru ścian, podłogi czy innych mebli, zamów u nas bezpłatne próbki materiałowe.

Obicia naszych mebli wypoczynkowych są szyte ręcznie

AAAAMeble to zestawy wypoczynkowe najwyższej jakości. Obicia naszych mebli wypoczynkowych są szyte ręcznie. Każdy mebel do salonu wykonany jest pod zamówienie klienta. Dzięki ręcznemu tapicerowaniu możemy chlubić się wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Do tapicerowania mebli wypoczynkowych używamy tylko najwyższych jakości materiałów. W ofercie mamy też materiały premium o właściwościach hydrofobowych. Materiały te są bardziej odporne na mokre plamy i zabrudzenia. Czyszczenie materiałów hydrofobowych jest bardzo proste. 

Czy wiesz, że?

Obicia naszych mebli wypoczynkowych są szyte ręcznie. Każdy mebel do salonu wykonany jest pod zamówienie klienta. Aby dobrze dopasować kolor tapicerki do koloru ścian, podłogi czy innych mebli, zamów u nas bezpłatne próbki materiałowe.

Czy wiesz, że?

Przed zakupem mebli wypoczynkowych zadaj sobie kilka pytań. Ilu domowników będzie z nich korzystać? Jak często będą one używane? Czy masz zamiar z korzystać z nich, kiedy przyjmujesz gości? Jakie funkcje tych mebli są Ci potrzebne?

Czy wiesz, że?

Meble ergonomiczne to takie, które prawidłowo wspierają ciało podczas siedzenia lub leżenia. Ich zadaniem jest minimalizacja ryzyka urazów i innych problemów związanych z nieprawidłową postawą ciała. 

Konstrukcja i funkcjonalność kompletu wypoczynkowego

Komplet wypoczynkowy powinien mieć solidny i stabilny stelaż, który zapewni odpowiednie podparcie dla siedziska i oparcia. Konstrukcja naszych mebli jest wykonana z drewna. Jest ono wytrzymałe, ciepłe i praktycznie bezgłośne. Siedziska i oparcia wykonane są z pianki wysokoelastycznej HR, która dopasowuje się do kształtu ciała. Pod pianką znajdują się sprężyny faliste i bonelowe. Część naszych sof i narożników ma funkcje spania. Można je rozłożyć tak, aby stworzyć dodatkowe miejsce do spania dla siebie lub gości. Meble wypoczynkowe z funkcją spania posiadają mechanizm wspomagający rozkładanie. Mają one również praktyczny pojemnik na pościel. 

Meble wypoczynkowe - indywidualna porada u profesjonalisty

Jeżeli wciąż masz trudności z decyzją dotyczącą wyboru mebli wypoczynkowych, skorzystaj z indywidualnej porady naszego profesjonalnego konsultanta.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Konsultacje z nami są bezpłatne. Tak, jak wysyłka mebli do Ciebie. 

Aneta i Wiola z AAAAMeble 

Udostępnij ten wpis

To Cię może zainteresować

POLECANE ARTYKUŁY

Fotel – wygodny mebel do salonu

Potrzebujesz odmienić swoją przestrzeń? Twój salon nie zapewnia Ci komfortowego wypoczynku? Znudził Ci się stary i opatrzony fotel w złym kolorze, który nie pasuje do wnętrza? Przychodzimy z pomocą i rozwiązaniem twoich problemów. Radzimy jak wybrać najlepszy fotel do salonu.

Czytaj więcej »

Meble wypoczynkowe czyli o narożnikach, sofach i fotelach

Twoje meble wypoczynkowe są niewygodne? Zabierają zbyt wiele przestrzeni? Aranżacja twojego salonu jest niemodna? Najwyższa pora na nowy zestaw mebli, który nada modny styl i stworzy wymarzone miejsce relaksu. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, jak meble wypoczynkowe do salonu potrafią odmienić twoje życie na lepsze.

Czytaj więcej »

bądź z nami na bieżąco

Śledź nas w mediach społecznościowych

Otrzymuj powiadomienia o nowościach

Zapisz się do naszego newslettera

Bez spamu, powiadomienia tylko o nowościach i aktualizacjach.