Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

0
0
Subtotal:
Brak produktów w koszyku.

Meble wypoczynkowe

Sofa WERSAL

Sofa WERSAL Wymiary Opis techniczny Sofa WERSAL DESIGN Sofa WERSAL to klasyczny mebel do salonu. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do legendarnej, wersalskiej szykowności. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są … Sofa WERSAL Read More »

Sofa VISTA

Sofa VISTA Wymiary Opis techniczny Sofa VISTA DESIGN Sofa VISTA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design i wygodę. Dzięki tej sofie stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Sofa osadzona jest na estetycznych, nóżkach, które nadają jej lekkości i stylu. Szczególną ozdobą … Sofa VISTA Read More »

Sofa SYDNEY

Sofa SYDNEY Wymiary Opis techniczny Sofa SYDNEY DESIGN Sofa SYDNEY to nowoczesny, mebel do salonu. Łączy on w sobie klasyczny design i wygodę. Dzięki tej sofie stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną ozdobą tej sofy są profilowane boki. W komplecie sofa zawiera trzy duże i trzy małe poduszki. … Sofa SYDNEY Read More »

Sofa SYCYLIA

Sofa SYCYLIA Wymiary Opis techniczny Sofa SYCYLIA DESIGN Sofa SYCYLIA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Krawędzie poduszek, … Sofa SYCYLIA Read More »

Sofa SANDRE

Sofa SANDRE Wymiary Opis techniczny Sofa SANDRE DESIGN Sofa SANDRE to nowoczesny, masywny mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta budowa. Ozdoba tej sofy są trzy duże poduszki oraz skośne przeszycia na … Sofa SANDRE Read More »

Sofa SAGE

Sofa SAGE Wymiary Opis techniczny Sofa SAGE DESIGN Sofa SAGE to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie oryginalny design  i wygodę użytkowania. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu. Szczególną ozdobą tej sofy jest pleciona tapicerka boków i przodu siedziska. Sofa w zestawie ma zestaw sześciu … Sofa SAGE Read More »

Sofa PARIS

Sofa PARIS Wymiary Opis techniczny Sofa PARIS DESIGN Sofa PARIS to nowoczesny mebel pokojowy. Nazwa kolekcji PARIS nawiązuje do paryskiego szyku i stylu. Gabaryty sofy umożliwiają ustawienie jej w salonie lub innym pomieszczeniu do dziennego wypoczynku. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz w swoim … Sofa PARIS Read More »

Sofa MOLLY

Sofa MOLLY Wymiary Opis techniczny Sofa MOLLY DESIGN Sofa MOLLY to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design  i komfort. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy jest gęste i głębokie pikowanie tapicerki. Zdobienie to zrównoważone jest … Sofa MOLLY Read More »

Sofa MALEZIA

Sofa MALEZIA Wymiary Opis techniczny Sofa MALEZIA DESIGN Sofa MALEZJA to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. … Sofa MALEZIA Read More »

Sofa LIZBONA

Sofa LIZBONA Wymiary Opis techniczny Sofa LIZBONA DESIGN Sofa Lizbona to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design, wygodę i funkcjonalność. Nazwa kolekcji LIZBONA nawiązuje do lizbońskiej elegancji i stylu. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy … Sofa LIZBONA Read More »

Sofa GOSH

Sofa GOSH Wymiary Opis techniczny Sofa GOSH DESIGN Sofa GOSH to nowoczesny, masywny mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta modułowa budowa. Profilowanie siedziska i oparcia gwarantuje szczególną wygodę. Sofa świetnie sprawdzi … Sofa GOSH Read More »

Sofa DALLA

Sofa DALLA Wymiary Opis techniczny Sofa DALLA DESIGN Sofa DALLA to nowoczesny mebel do salonu. Łączy on w sobie luksusowy design  i komfort. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. Boki sofy i … Sofa DALLA Read More »

Sofa CROWN II

Sofa CROWN II Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN II DESIGN Sofa CROWN II to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową i oryginalną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy … Sofa CROWN II Read More »

Sofa CROWN I

Sofa CROWN I Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN I DESIGN Sofa CROWN to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy idzie w parze z … Sofa CROWN I Read More »

Sofa CROWN

Sofa CROWN Wymiary Opis techniczny Sofa CROWN DESIGN Sofa CROWN Sofa CROWN to nowoczesny, desingerski mebel do salonu. Nazwa tej kolekcji nawiązuje do królewskiego stylu, łączącego w sobie elegancki luksus i styl w najlepszym wydaniu. Dzięki tej sofie stworzysz wyjątkową i oryginalną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Design sofy idzie w … Sofa CROWN Read More »

Sofa BUENOS AIRES

Sofa BUENOS AIRES Wymiary Opis techniczny Sofa BUENOS AIRES DESIGN Sofa BUENOS AIRES to nowoczesny mebel do salonu. Nazwa kolekcji BUENOS AIRES, nawiązuje do stolicy Argentyny, jednego z największych miast w Ameryce Południowej i jednego z najciekawszych miast na świecie. Mebel ten łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjną wygodą. … Sofa BUENOS AIRES Read More »

Sofa BELAVIO

Sofa BELAVIO Wymiary Opis techniczny Sofa BELAVIO DESIGN Sofa BELAVIO to nowoczesny, mebel do salonu. Łączy on w sobie nowoczesny design i wygodę. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w swoim salonie. Szczególną uwagę zwraca prosta budowa. Ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Lekkości sofie … Sofa BELAVIO Read More »

Pufa KALIFORNIA

Pufa KALIFORNIA Wymiary Opis techniczny Pufa KALIFORNIA DESIGN Pufa KALIFORNIA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa pufy nawiązuje do najludniejszego i najbogatszego stanu USA. Mając taką pufę w salonie, możesz zapraszać na swoje przyjęcia więcej przyjaciół. Pufa jest w całości tapicerowana. Pufa świetnie sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych i glamour. … Pufa KALIFORNIA Read More »

Narożnik VISTA

Narożnik VISTA Wymiary Opis techniczny Narożnik VISTA DESIGN Narożnik VISTA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych, nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególną ozdobą tego narożnika są jest zestaw poduszek w różnych rozmiarach. … Narożnik VISTA Read More »

Narożnik TOKIO

Narożnik TOKIO Wymiary Opis techniczny Narożnik TOKIO DESIGN Narożnik TOKIO to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Stylem nawiązuje on do tokijskiej nowoczesności. Posiada on eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. … Narożnik TOKIO Read More »

Narożnik SEUL

Narożnik SEUL Wymiary Opis techniczny Narożnik SEUL DESIGN Narożnik SEUL to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy do dużych salonów. Mając taki narożnik w salonie, możesz zapraszać na swoje przyjęcia wielu przyjaciół. Narożnik jest w całości tapicerowany na gładko. Do jego prostego, minimalistycznego designu połączonego z przestronnością mebla nawiązuje nazwa kolekcji … Narożnik SEUL Read More »

Narożnik SANTIAGO I

Narożnik SANTIAGO I Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTIAGO I DESIGN Narożnik SANTIAGO I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa narożnika nawiązuje do Santiago – stolicy Chile, miasta, które oczarowuje widokami i możliwościami. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne profilowane oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych … Narożnik SANTIAGO I Read More »

Narożnik SANTA MONICA

Narożnik SANTA MONICA Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTA MONICA DESIGN Narożnik SANTA MINICA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach, które podkreślają jego styl. Szczególną ozdobą tego narożnika są przeszycia podłokietnika i górnej … Narożnik SANTA MONICA Read More »

Narożnik PRAGA

Narożnik PRAGA Wymiary Opis techniczny Narożnik PRAGA DESIGN Narożnik PRAGA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji PRAGA nawiązuje do praskiej elegancji i stylu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególna uwagę … Narożnik PRAGA Read More »

Narożnik PARIS

Narożnik PARIS Wymiary Opis techniczny Narożnik PARIS DESIGN Narożnik PARIS to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Nazwa kolekcji PARIS nawiązuje do paryskiego szyku i stylu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości … Narożnik PARIS Read More »

Narożnik MALEZIA

Narożnik MALEZIA Wymiary Opis techniczny Narożnik MALEZIA DESIGN Narożnik MALEZIA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji MALEZJA nawiązuje do tropikalnego stylu, kojarzącego się z wakacyjnym relaksem. Narożnik jest w całości tapicerowany na gładko. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych drewnianych nóżkach, które nadają … Narożnik MALEZIA Read More »

Koszyk
Scroll to Top