Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Nowości

Sofa SARINA

Sofa SARINA Wymiary Opis techniczny Sofa SARINA Sofa SARINA to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są dwie duże i dwie małe poduszki. Sofa … Sofa SARINA Read More »

2.799 

Sofa PERU

Sofa PERU Wymiary Opis techniczny Sofa PERU Sofa PERU to mebel do salonu, którego prostota urzeka. Łączy on w sobie tradycyjny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki tej sofie  stworzysz idealną strefę wypoczynkową w każdym wnętrzu, nawet o niewielkiej powierzchni. Szczególną ozdobą tej sofy są trzy duże i dwie małe poduszki. … Sofa PERU Read More »

3.299 

Narożnik SEVILLA

Narożnik SEVILLA Wymiary Opis techniczny Narożnik SEVILLA Nowoczesny Narożnik do salonu SEVILLA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie i ruchome zagłówki, które można dostosować do swoich preferencji. Wbudowany … Narożnik SEVILLA Read More »

4.699 

Narożnik SALVADOR I

Narożnik SALVADOR I Wymiary Opis techniczny Narożnik SALVADOR I Narożnik SALVADOR I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony jest na podłużnych, chromowych nóżkach, … Narożnik SALVADOR I Read More »

6.049 

Narożnik SALVADOR

Narożnik SALVADOR Wymiary Opis techniczny Narożnik SALVADOR Narożnik SALVADOR to bardzo wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony … Narożnik SALVADOR Read More »

4.799 

Łóżko NILA

Łóżko NILA Wymiary Opis techniczny Łóżko NILA DESIGN Łóżko NILA to łóżko z wysokim materacem. Będzie się ono podobać osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie zapewnia wygodę i dodaje unikalnego charakteru. Łóżko ustawione jest na podwyższonych nóżkach. Ten prosty w formie, a … Łóżko NILA Read More »

2.199 

Łóżko KAJRA

Łóżko KAJRA Wymiary Opis techniczny Łóżko KAJRA DESIGN Łóżko KAJRA to łóżko z wysokim materacem. Będzie się ono podobać osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie zapewnia wygodę i dodaje unikalnego charakteru. Łóżko ustawione jest na podwyższonych nóżkach. Ten prosty w formie, a … Łóżko KAJRA Read More »

1.599