Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Narożniki

Narożnik VISTA

Narożnik VISTA Wymiary Opis techniczny Narożnik VISTA Narożnik VISTA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych, nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Szczególną ozdobą tego narożnika są jest zestaw poduszek w różnych rozmiarach. Siedzisko … Narożnik VISTA Read More »

7.999 

Narożnik TOKIO

Narożnik TOKIO Wymiary Opis techniczny Narożnik TOKIO Narożnik TOKIO to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Stylem nawiązuje on do tokijskiej nowoczesności. Posiada on eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Doskonale … Narożnik TOKIO Read More »

3.999 

Narożnik SEVILLA

Narożnik SEVILLA Wymiary Opis techniczny Narożnik SEVILLA Nowoczesny Narożnik do salonu SEVILLA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie i ruchome zagłówki, które można dostosować do swoich preferencji. Wbudowany … Narożnik SEVILLA Read More »

4.699 

Narożnik SANTIAGO I

Narożnik SANTIAGO I Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTIAGO I Narożnik SANTIAGO I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa narożnika nawiązuje do Santiago – stolicy Chile, miasta, które oczarowuje widokami i możliwościami. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne profilowane oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych … Narożnik SANTIAGO I Read More »

4.090 

Narożnik SANTA MONICA

Narożnik SANTA MONICA Wymiary Opis techniczny Narożnik SANTA MONICA Narożnik SANTA MONICA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach, które podkreślają jego styl. Szczególną ozdobą tego narożnika są przeszycia podłokietnika i górnej części … Narożnik SANTA MONICA Read More »

4.599 

Narożnik SANITA II

Narożnik SANITA II Wymiary Opis techniczny Narożnik SANITA II Nowoczesny Narożnik do salonu SANITA II to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie i ruchome zagłówki, które można dostosować do … Narożnik SANITA II Read More »

5.099 

Narożnik SALVADOR II

Narożnik SALVADOR II Wymiary Opis techniczny Narożnik SALVADOR II Narożnik SALVADOR II to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Nowoczesny narożnik osadzony jest na czarnych nóżkach, … Narożnik SALVADOR II Read More »

7.999 

Narożnik SALVADOR I

Narożnik SALVADOR I Wymiary Opis techniczny Narożnik SALVADOR I Narożnik SALVADOR I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony jest na czarnych nóżkach, które … Narożnik SALVADOR I Read More »

6.149 

Narożnik SALVADOR

Narożnik SALVADOR Wymiary Opis techniczny Narożnik SALVADOR Narożnik SALVADOR to bardzo wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany (tkanina i kolor do wyboru przez klienta). Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony … Narożnik SALVADOR Read More »

4.799 

Narożnik PRAGA

Narożnik PRAGA Wymiary Opis techniczny Narożnik PRAGA Narożnik PRAGA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji PRAGA nawiązuje do praskiej elegancji i stylu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych drewnianych nóżkach  w kolorze wenge, które nadają mu lekkości i … Narożnik PRAGA Read More »

4.499 

Narożnik PARIS

Narożnik PARIS Wymiary Opis techniczny Narożnik PARIS Narożnik PARIS to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Nazwa kolekcji PARIS nawiązuje do paryskiego szyku i stylu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które nadają mu lekkości i … Narożnik PARIS Read More »

3.499 

Narożnik MALEZIA

Narożnik MALEZIA Wymiary Opis techniczny Narożnik MALEZIA Narożnik MALEZIA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji MALEZJA nawiązuje do tropikalnego stylu, kojarzącego się z wakacyjnym relaksem. Narożnik jest w całości tapicerowany na gładko. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych drewnianych nóżkach, które nadają mu … Narożnik MALEZIA Read More »

3.499 

Narożnik LIZBONA

Narożnik LIZBONA Wymiary Opis techniczny Narożnik LIZBONA Narożnik LIZBONA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, bez którego nie może obyć się żadne mieszkanie. Nazwa kolekcji LIZBONA nawiązuje do lizbońskiej elegancji i stylu. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych nóżkach, które … Narożnik LIZBONA Read More »

3.799 

Narożnik LIMA

Narożnik LIMA Wymiary Opis techniczny Narożnik LIMA Narożnik LIMA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach, które podkreślają jego styl. Na oparciu znajdują się regulowane zagłówki w dwóch różnych wysokościach. Ta asymetria nadaje … Narożnik LIMA Read More »

4.699 

Narożnik KONGO

Narożnik KONGO Wymiary Opis techniczny Narożnik KONGO Narożnik KONGO to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Narożnik ten łączy w sobie kult tradycji z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony jest na podłużnych, chromowych nóżkach, które idealnie uzupełniają … Narożnik KONGO Read More »

3.599 

Narożnik DELHI

Narożnik DELHI Wymiary Opis techniczny Narożnik DELHI Narożnik DELHI to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji DELHI nawiązuje do stolicy Indii, miejsca, które fascynuje, urzeka i przyciąga. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych, szerokich nóżkach, które podkreślają jego charakter. … Narożnik DELHI Read More »

3.999 

Narożnik BUENOS AIRES

Narożnik BUENOS AIRES Wymiary Opis techniczny Narożnik BUENOS AIRES Narożnik BUENOS AIRES to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji BUENOS AIRES, nawiązuje do stolicy Argentyny, jednego z największych miast w Ameryce Południowej i jednego z najciekawszych miast na świecie.  Narożnik jest w całości tapicerowany. Część siedziska i poduszek ma … Narożnik BUENOS AIRES Read More »

3.199 

Narożnik BELIS

Narożnik BELIS Wymiary Opis techniczny Narożnik BELIS Narożnik BELIS to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Narożnik jest w całości tapicerowany na gładko. Całość narożnika wygląda jak przytulny układ z różnej wielkości poduszek. Narożnik osadzony jest na estetycznych, wysokich i smukłych nóżkach, które nadają mu lekkości i stylu. Narożnik świetnie sprawdzi się … Narożnik BELIS Read More »

5.899 

Narożnik BARCELONA

Narożnik BARCELONA Wymiary Opis techniczny Narożnik BARCELONA Narożnik BARCELONA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy do dużych salonów. Nazwa tego narożnika nawiązuje do hiszpańskiej Barcelony, miasta do którego każdego dnia przybywają tysiące turystów i miasta pełnego oryginalnych możliwości. Mając taki narożnik w salonie, możesz zapraszać na swoje przyjęcia wielu przyjaciół. … Narożnik BARCELONA Read More »

4.090 

Narożnik BANGKOK II

Narożnik BANGKOK II Wymiary Opis techniczny Narożnik BANGKOK II Narożnik BANGKOK II to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji BANGKOK II nawiązuje do stolicy Tunezji, gdzie nowoczesność miesza się tradycją. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach dopasowanych … Narożnik BANGKOK II Read More »

4.399 

Narożnik BANGKOK I

Narożnik BANGKOK I Wymiary Opis techniczny Narożnik BANGKOK I Narożnik BANGKOK I to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy. Nazwa kolekcji BANGKOK I nawiązuje do stolicy Tunezji, gdzie nowoczesność miesza się tradycją. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcia. Narożnik osadzony jest na estetycznych chromowych nóżkach dopasowanych … Narożnik BANGKOK I Read More »

4.199 

Narożnik ANKARA

Narożnik ANKARA Wymiary Opis techniczny Narożnik ANKARA Narożnik ANKARA to wygodny i funkcjonalny mebel wypoczynkowy, niezastąpiony w każdym mieszkaniu. Nazwa narożnika ANKARA nawiązuje do stolicy tureckiej, miasta gdzie kult tradycji przenika się z nowoczesnym rozwojem. Narożnik jest w całości tapicerowany. Posiada eleganckie i bardzo wygodne oparcie. Narożnik osadzony jest na … Narożnik ANKARA Read More »

4.090