Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Łóżka do sypialni

Cena produktu obowiązuje przy jednoczesnym zakupie łóżka.
szafka nocna z szufladami w kolorze łożka
Cena produktu obowiązuje przy jednoczesnym zakupie łóżka.
szafka nocna z szufladami w kolorze łożka

Łóżko OLIVIA

Łóżko OLIVIA Wymiary Opis techniczny Łóżko OLIVIA DESIGN Łóżko OLIVIA to łóżko z wysokim materacem. Będzie się ono podobać osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie zapewnia wygodę i dodaje unikalnego charakteru. Łóżko ustawione jest na podwyższonych nóżkach. Ten prosty w formie, a … Łóżko OLIVIA Read More »

2.999 

Łóżko NILA

Łóżko NILA Wymiary Opis techniczny Łóżko NILA DESIGN Łóżko NILA to łóżko z wysokim materacem. Będzie się ono podobać osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie zapewnia wygodę i dodaje unikalnego charakteru. Łóżko ustawione jest na podwyższonych nóżkach. Ten prosty w formie, a … Łóżko NILA Read More »

2.199 

Łóżko KAJRA

Łóżko KAJRA Wymiary Opis techniczny Łóżko KAJRA DESIGN Łóżko KAJRA to łóżko z wysokim materacem. Będzie się ono podobać osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie zapewnia wygodę i dodaje unikalnego charakteru. Łóżko ustawione jest na podwyższonych nóżkach. Ten prosty w formie, a … Łóżko KAJRA Read More »

1.599 
Polski producent mebli do salonu i sypialni - wysokie łóżka kontynentalne Woodłóżko do sypialni z elementami dębowymi

Łóżko Boxspring WOOD

Łóżko Boxspring WOOD Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring WOOD DESIGN Łóżko Boxspring WOOD to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu drewniane elementy. Tapicerowane na gładko wezgłowie zamknięte jest w ramie z drewna. Łóżko ma również drewnianą podstawę i nóżki. Będzie ono idealnie pasować … Łóżko Boxspring WOOD Read More »

2.690 
Wysokie łóżka do sypialni - niebieskie łóżko kontynentalne Wiktoriałóżka z wysokim zagłówkiem

Łóżko Boxspring WIKTORIA

Łóżko Boxspring WIKTORIA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring WIKTORIA DESIGN Łóżko Boxspring WIKTORIA łączy w sobie nowoczesny design i elegancki wygląd. Łóżko to będzie odpowiednie dla osób, które lubią we wnętrzach minimalizm i klasykę. Łóżko ustawione jest na chromowych nóżkach. Tapicerowane wezgłowie ma delikatne, dwurzędowe … Łóżko Boxspring WIKTORIA Read More »

2.590 
łóżko z szufladamiNowoczesne łóżka z dwoma materacamiłóżko z wysokim spaniemłóżka na wymiar

Łóżko Boxspring SARA

Łóżko Boxspring SARA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring SARA DESIGN Łóżko Boxspring SARA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Łóżko zaprojektowane zostało w nowoczesnym stylu. Łóżko to będzie idealnie wyglądać w nowoczesnej sypialni, pokoju młodzieżowym oraz … Łóżko Boxspring SARA Read More »

2.690 
wyjątkowe łóżka do sypialniłóżka w stylu GlamourEkskluzywne łóżka do sypialniłóżko kontynentalne z pojemnikami na przechowywanie

Łóżko Boxspring MIA

Łóżko Boxspring MIA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MIA DESIGN Łóżko Boxspring MIA to połączenie romantycznej klasyki i nowoczesnego designu. Proste wezgłowie i przód łóżka mają gęsto pikowane przeszycia z formie szczypanki. Te elementy zdobnicze nadają luksusowego charakteru, ale i dają poczucie, że mebel jest … Łóżko Boxspring MIA Read More »

2.890 
Wysokie łóżka do sypialni - szare łóżko kontynentalne MatildaWysokie łóżka tapicerowane do sypialni, wysokie zagłowie - szare łóżko kontynentalne Matilda

Łóżko Boxspring MATILDA

Łóżko Boxspring MATILDA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MATILDA DESIGN Łóżko Boxspring MATILDA to łóżko o bardzo eleganckie w swoim minimalistycznym designie. Tapicerowane wezgłowie z delikatnym pikowaniem stanowi wygodne podparcie i stylowe zwieńczenie łóżka. Łóżko ustawione jest na chromowych, błyszczących nóżkach. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring MATILDA Read More »

2.490 
wygodne łóżka z wysokim materacemłóżka z szufladami na pościelłóżka kontynentalne wysokiej jakości

Łóżko Boxspring MARTINA

Łóżko Boxspring MARTINA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MARTINA DESIGN Łóżko Boxspring MARTINA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Wysokie, miękkie wezgłowie jest bardzo wygodne. Pozwoli ono na przyjemny relaks podczas czytania książki czy przy oglądaniu … Łóżko Boxspring MARTINA Read More »

2.590 
łóżko małżeńskiemłodzieżowe modele łóżekłóżko młodzieżowełóżka z pojemnikiem na pościel

Łóżko Boxspring MARIE

Łóżko Boxspring MARIE Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MARIE DESIGN Łóżko Boxspring MARIE z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Proste przeszycia wysokiego wezgłowia tworzą strukturę tabliczki czekolady. Ten geometryczny wzór będzie dobrze wyglądał w nowoczesnej sypialni, … Łóżko Boxspring MARIE Read More »

2.590 
łóżko sypialniane z elementami dębułóżko kontynentalne do sypialniłóżko na wymiarłóżka glamour

Łóżko Boxspring MAJA

Łóżko Boxspring MAJA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MAJA DESIGN Łóżko Boxspring MAJA to łóżko, dla osób poszukujących w meblach minimalistycznego wyglądu i najwyższej jakości wykonania. Tapicerowane na gładko wezgłowie przeszyte na brzegach. Lżejsze, pionowe przeszycie dzieli je dwie części. Łóżko ma drewnianą podstawę i … Łóżko Boxspring MAJA Read More »

3.090 
łóżka ekskluzywne do sypialniłóżka nowoczesne do sypialniłóżko z wysokim materacemłóżko wysokie dla nowożeńcówłóżka z wysokim wezgłowiemłóżko szare z szufladami na pościel

Łóżko Boxspring LUISA

Łóżko Boxspring LUISA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LUISA DESIGN Łóżko Boxspring LUISA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Wysokie, miękkie wezgłowie pozwoli ono przyjemny relaks podczas czytania książki. Dzięki niemu głowa nie styka się bezpośrednio … Łóżko Boxspring LUISA Read More »

2.890 
łóżka modne w roku 2023łóżka z wysokim tapicerowanym zgłówkiemłóżka na wymiar pod zamówienie

Łóżko Boxspring LENA

Łóżko Boxspring LENA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LENA DESIGN Łóżko Boxspring LENA najchętniej kupowane jest przez osoby ceniące nowoczesny design i luksusowy wygląd, które marzą o dużych łożach małżeńskich rodem z hollywoodzkich filmów. Tapicerowane wezgłowie ma gęste pikowanie, które układa się regularne kwadratowe pola. … Łóżko Boxspring LENA Read More »

2.590 
modne łóżka do sypialniŁóżko do sypialni glamourwysokie łóżka dla dziecka

Łóżko Boxspring LAURA

Łóżko Boxspring LAURA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LAURA DESIGN Łóżko Boxspring LAURA to łóżko o eleganckie i szlachetne w swoim minimalistycznym designie. Tapicerowane na gładko wezgłowie stanowi wygodne podparcie i stylową koronę łóżka. Łóżko ustawione jest na chromowych, błyszczących nóżkach. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring LAURA Read More »

2.490 
łóżko drewniane z wysokim materacemNowoczesne łóżka boxspringłóżko boxspring z dwoma materacamiłóżka z wysokim wezgłowiem

Łóżko Boxspring KLARA

Łóżko Boxspring KLARA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring KLARA DESIGN Łóżko Boxspring KLARA to stylowy mebel, który zapewni wygodny i doskonały wypoczynek. Łóżko to jest meblem, który doskonale łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Wysokie, tapicerowane wezgłowie otoczone jest drewnianą ramą. Łóżko ma drewnianą podstawę … Łóżko Boxspring KLARA Read More »

2.690 
łóżko 90x200łóżka 2 osobowe-na wymiar

Łóżko Boxspring KAJA

Łóżko Boxspring KAJA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring KAJA DESIGN Łóżko Boxspring KAJA będzie podobać się osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie ma głębokie przeszycia układające się  w dwa rzędy prostokątów. Ten prosty w formie a elegancki … Łóżko Boxspring KAJA Read More »

2.590 
łóżko sypialniane z elementami drewnałóżko nowoczesne w stylu glamour

Łóżko Boxspring ISABELL

Łóżko Boxspring ISABELL Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring ISABELL DESIGN Łóżko Boxspring ISABELL to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu luksus i najwyższą jakość. Tapicerowane wezgłowie jest gęsto pikowane, układające się w wzór o klasycznym stylu. Łóżko ustawione jest na drewnianych nóżkach. Ten … Łóżko Boxspring ISABELL Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring HANNA

Łóżko Boxspring HANNA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring HANNA DESIGN Łóżko Boxspring HANNA będzie podobać się osobom, które szukają nietypowego mebla do swojej sypialni.  Dwukolorowe tapicerowane wezgłowie układa się jak pola szachownicy. Łóżko Boxspring HANNA ustawione jest na drewnianych nóżkach. Ten desingerski styl, będzie idealnie … Łóżko Boxspring HANNA Read More »

3.290 
łóżka z pojemnikiem na pościelłóżka na wymiar glamourłóżko szare z szufladami na pościel

Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE

Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE DESIGN Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i elegancki design. Wysokie, proste i miękkie wezgłowie jest bardzo wygodne. Pozwoli ono na przyjemny relaks z … Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE Read More »

2.890 
Wysokie łóżka do sypialni - niebieskie łóżko kontynentalne Blue OceanŁóżka tapicerowane , polski producentnowoczesne łóżka sypialniane

Łóżko Boxspring BLUE OCEAN

Łóżko Boxspring BLUE OCEAN Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring BLUE OCEAN DESIGN Łóżko Boxspring BLUE OCEAN to łóżko, dla osób poszukujących w meblach luksusowego wyglądu i najwyższej jakości wykonania. Tapicerowane wezgłowie jest gęsto pikowane, układające się w wzór o klasycznym stylu. Łóżko ustawione jest na … Łóżko Boxspring BLUE OCEAN Read More »

2.490 

Łóżko Boxspring BERTI

Łóżko Boxspring BERTI Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring BERTI DESIGN Łóżko Boxspring BERTI to klasyczny, prosty design, które spełnią oczekiwania i potrzeby osób ceniących nie tylko piękny wygląd, ale również wygodę i komfort. Przeszycia wysokiego wezgłowia układają się elegancki geometryczny wzór. Łóżko ustawione jest na … Łóżko Boxspring BERTI Read More »

2.590 
łóżka 160x200łóżka dębowe z wysokim materacemłóżka na wymiarłóżko kontynentalne do sypialni

Łóżko Boxspring ANETA

Łóżko Boxspring ANETA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring ANETA DESIGN Łóżko Boxspring ANETA to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu elegancką prostotę. Tapicerowane na gładko wezgłowie dzielone jest przeszyciem na dwie części. Łóżko ma drewnianą podstawę i drewniane nóżki. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring ANETA Read More »

3.090 

 PORADNIK

Wybieramy łóżko do sypialni

Czego się dowiesz z tego poradnika?

Wybór łóżka do sypialni to ważna decyzja

Przed zakupem łóżka do sypialni warto zrobić odpowiednie rozeznanie. Ten krok pomoże Ci uniknąć wielu problemów i rozczarowania. Przemyślany zakup łóżka zaprocentuje tym, że mebel ten będzie Ci służył przez lata. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. 

Na rynku dostępne jest wiele rodzajów łóżek do sypialni. Sprzedawcy oferują łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne, małżeńskie i kingsize. Są łóżka z pojemnikiem na pościel i bez. Kupić można łóżka z materacem i bez materaca. Bez podstawowej wiedzy łatwo pogubić się w tym gąszczu ofert.

Łóżka do sypialni są ważnym elementem każdego domu. W trakcie wyboru łóżka, ważna jest jego funkcjonalność oraz dopasowanie do stylu sypialni. Ważne jest, aby upewnić się, że będzie ono odpowiadało naszym potrzebom i preferencjom.

Najważniejszym kryterium wyboru łóżka jest Twój własny komfort

Łóżko to nie tylko mebel. Łóżko to miejsce, gdzie odpoczywamy i regenerujemy siły. Dlatego, przed zakupem łóżka upewnij się, że ma ono odpowiedni rozmiar i wysokość. Sprawdź też parametry materaca, czy zapewnią Ci one optymalny poziom relaksu.

Łóżko w sypialni stanowi centralny punkt dekoracji wnętrza, dlatego duże znaczenie ma również wygląd łóżka. Warto dobrze się zastanowić, jaki styl łóżka będzie najlepiej pasował do wystroju Twojego mieszkania. 

Zakup łóżka do sypialni to spory wydatek. Dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których zostało ono wykonane. Dobrej jakości materiały gwarantują nam wytrzymałość i trwałość łóżka przez wiele lat. 

Aby łóżko było praktyczne i estetyczne, warto zwrócić uwagę na dodatkowe wyposażenie. Pojemnik na pościel, nakładka ochronna na materac, szafki nocne i poduszki dekoracyjne — o tym również warto pamiętać w czasie wyboru łóżka. 

Czy wiesz, że?

Łóżko to nie tylko mebel. Łóżko to miejsce, gdzie odpoczywamy i regenerujemy siły.

Czy wiesz, że?

Najważniejszym kryterium wyboru łóżka jest Twój komfort.

Czy wiesz, że?

Nasze łóżka tapicerujemy ręcznie z największą dbałością o najmniejszy detal.

Jak dobrać najbardziej komfortowe łóżko do sypialni?

Przed wyborem wygodnego łóżka dobrze jest przemyśleć swoje potrzeby. Należy skupić się nad dopasowaniem łóżka pod oczekiwania konkretnych domowników, którzy będą z niego korzystać. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrałeś odpowiedni mebel.

Wygodne łóżko to łóżko z odpowiednią ilością miejsca

Jeżeli potrzebujesz niedużego łóżka dla jednej osoby, to polecamy łóżko o szerokości 90 cm. Większe łóżka jednoosobowe mają szerokość 120 cm i 140 cm. Łóżka dla dwóch osób, tzw. łóżka małżeńskie. Mają one szerokość 160 cm, 180 cm i 200 cm. Łóżko do sypialni o szerokości 200 cm to tzw. łóżko kingsize. 

W naszym sklepie mamy wszystkie rozmiary łóżek, od małych łóżek do pokojów młodzieżowych, po wygodne łóżka do sypialni. Na życzenie klienta możemy również wykonać łóżka jeszcze szersze – 210 cm i 220 cm.

Odpowiednia wysokość łóżka ma znaczenie

Optymalna wysokość łóżka do sypialni to 60 – 70 cm. Taka wysokość nie stwarza barier nawet dla osób starszych czy z problemami ruchowymi. Łóżko o wysokości od 60 cm to inaczej łóżko kontynentalne. Wszystkie łóżka w ofercie sklepu AAAAMeble, to łóżka wysokie, od 60 do  70 cm. 

Dopiero łóżko z materacem to łóżko kompletne

Pełny komfort snu zapewnia w łóżku odpowiedni materac. Większość sprzedawanych na rynku łóżek nie ma materaca. Nasze łóżka są kompletne. W cenie łóżka jest najwyższej jakości materac. Łóżka AAAAMeble zyskały uznanie na rynku dzięki temu, że są niezwykle wygodne. Komfortową jakość snu zapewniają materace TTFK 7-sterfowe i sprężyny bonellowe. Materac ten gwarantuje doskonałe podparcie kręgosłupa i zapobiega jego deformacji. Umożliwia pełną regenerację w czasie snu oraz wspomaga proces rehabilitacji u osób z problemami układu ruchu.

Jak dopasować wygląd łóżka do wystroju wnętrza sypialni? 

Kiedy już wybierzesz wygodne łóżko, możesz zająć się jego wyglądem. Kolor tapicerki, rodzaj ramy i wygląd wezgłowia należy tak dobrać, aby pasowały do wystroju sypialni. Ważne jest również określenie wielkości łóżka, aby pomieszczenie wydawało się proporcjonalne i harmonijne. Weź pod uwagę tworzywa i materiały, które najlepiej pasują do stylu Twojej sypialni oraz do tego, jakie meble masz już w domu.

W naszej ofercie mamy łóżka, które będą pasować do każdego popularnego stylu wnętrzarskiego. Od tradycyjnej klasyki po nowoczesny design. Odpowiedni rodzaj materiału i sposób przeszycia wezgłowia decyduje o tym, do jakiego stylu mebel będzie pasował. Jeżeli urządzasz sypialnię w stylu boho czy japandi, wybierz naturalne kolory tapicerki, proste formy i drewnianą ramę (Łóżko Boxspring WOOD, Łóżko Boxspring KLARA). Dla wnętrz o charakterze glamour najlepszym wyborem będą łóżka, których rama jest tapicerowana, a wezgłowie bogato pikowane (Łóżko Boxspring MIA, Łóżko Boxspring BLUE OCEAN).

Dwukolorowe łóżko tapicerowane będzie idealnie pasować do wielu nowoczesnych wnętrz (Łóżko Boxspring HANNA). Szczególnie polecamy je do sypialni modernistycznych czy łączących wiele styli – elektrycznych. Wysokie, proste wezgłowia i tapicerowane ramy, idealne wyglądać będą zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej sypialni (Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE, Łóżko Boxspring LENA, Łóżko Boxspring WIKTORIA).

W naszym sklepie mamy do wyboru wiele różnych materiałów. Każdy z nich jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybierając odpowiedni materiał i kolor łóżka, stworzysz mebel dla siebie, który będzie pasował do Twojego wnętrza. Aby dobrze dopasować kolor tapicerki łóżka do koloru ścian, podłogi czy innych mebli, możesz u nas zamówić bezpłatne próbki materiałowe.

Jedno łóżko przez wiele lat - to jest możliwe

Przed zakupem łóżka warto zastanowić się nad własnym budżetem. Czy stać nas na to, aby za dwa czy trzy lata kupować nowe łóżko? Może bardziej opłaci się wydać więcej na dobrej jakości łóżko i cieszyć się nim bardzo długo? Zanim więc kupisz nowe łóżko, sprawdź, z jakich materiałów jest ono wykonane. Dowiedz się więcej na temat trwałości i wytrzymałości tapicerki. Przeanalizuj schemat budowy ramy i materaca. Jeżeli wybierasz łóżko tapicerowane, to zainteresuj się, jak szyte jest obicie. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić gwarancje dostarczone przez producenta oraz opinie innych klientów.

Czy wiesz, że?

Optymalna wysokość łóżka do sypialni to 60 – 70 cm. Taka wysokość nie stwarza barier nawet dla osób starszych czy z problemami ruchowymi.

Czy wiesz, że?

Każde łóżko wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta. Przed zakupem decydujesz o szerokości łóżka i wybierasz materiał obicia.

Czy wiesz, że?

W cenie łóżka jest najwyższej jakości podwójny materac TTFK 7-sterfowy. Gwarantuje on doskonałe podparcie kręgosłupa i zapobiega jego deformacji.

Obicia naszych łóżek są szyte ręcznie

Łóżka AAAAMeble to meble najwyższej jakości. Każde łóżko jest wykonane pod konkretne zamówienie klienta. Dzięki ręcznemu tapicerowaniu możemy chlubić się wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Do tapicerowania łóżek używamy tylko najwyższych jakości materiałów. W ofercie mamy też materiały premium o właściwościach hydrofobowych. Materiały te są bardziej odporne na mokre plamy i zabrudzenia. Czyszczenie materiałów hydrofobowych jest bardzo proste. 

Firma AAAAMeble to polski producent łóżek do sypialni. Działamy na rynku polskim i zachodnim od 2010 roku. Nazwa naszej firmy odnosi się do najwyższej jakości klasy AAAA. Współczynnik reklamacji w naszym sklepie jest na poziomie 0,1%. Czas trwania ochrony gwarancyjnej wynosi u nas 24 miesiące. Kupując u nas, zapewniasz sobie jakość, trwałość i wieloletnie użytkowanie łóżka.

Łóżko w sypialni - praktyka i estetyka 

Pojemnik na pościel

Użytkowanie łóżka powinno być jak najbardziej wygodne. Z pewnością łóżko z pojemnikiem na pościel jest bardzo praktyczne. Mając taki pojemnik, z łatwością utrzymasz porządek nawet w małej sypialni. Oprócz pościeli z łatwością zmieścisz w nim inne tekstylia — piżamy, szlafroki itp. Kupując łóżko z naszej oferty, możesz zdecydować, czy Twoje łóżko ma mieć taki pojemnik.

Topper ochronny na materac

Najbardziej narażonym na zabrudzenia miejscem jest materac. Dlatego do każdego modelu łózka możesz u nas dokupić topper ochronny na materac. 

Stoliki nocne

Bardzo przydatne w sypialni są nocne stoliki, które ustawia się z boku łóżka. Można na nich postawić budzik, odłożyć telefon czy książkę. Kupując w naszym sklepie łóżko tapicerowane, możesz dodatkowo zamówić stoliki nocne w tym samym kolorze tapicerki. Mamy dwa rodzaje stolików nocnych – z szufladami i otwartymi półkami. Blat stolików nocnych chroniony jest szybą. Szafki nocne zamawiane w komplecie z łóżkiem, oferujemy w preferencyjnej cenie.

Poduszki ozdobne

W ciągu dnia chcemy, aby nasza sypialnia wyglądała jak najlepiej. Dlatego do zamówienia łóżka możesz domówić komplet (2 sztuki) poduszek w tkaninie i kolorze tapicerki łóżka. Oferujemy poduszki o wymiarach 40 x 40 cm i 40 x 70 cm. Poduszki ozdobne zamawiane w komplecie z łóżkiem, również oferujemy w preferencyjnej cenie. 

Zakup łóżka w sklepie AAAAMeble, pozwala Ci na skomponowanie idealnego zestawu do Twojej sypialni. 

Łóżka do sypialni - indywidualna porada u profesjonalisty

Jeżeli wciąż masz trudności z decyzją dotyczącą wyboru łóżka do sypialni, skorzystaj z indywidualnej porady naszego profesjonalnego konsultanta.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Konsultacje z nami są bezpłatne. Tak, jak wysyłka mebli do Ciebie. 

Aneta i Wiola z AAAAMeble 

Udostępnij ten wpis

To Cię może zainteresować

POLECANE ARTYKUŁY

Łóżko Boxspring - poradnik

Wybieramy łóżko Boxspring – poradnik

Łóżko Boxspirng to praktyczny i bardzo elegancki mebel. Jest ono cenione zarówno przez koneserów piękna, jak i osoby, które dużą wagę przykładają do funkcjonalności. To wymarzone miejsce do wypoczynku i relaksu. Ma ono wszystkie cechy idealnego łóżka do sypialni – jest niezwykle wygodne, solidne, duże, funkcjonalne i eleganckie. Mając tego

Czytaj więcej »
Łóżk0 z wysokim materacem - poradnik

Wybieramy łóżko z wysokim materacem – poradnik

Wysokość łóżka jest kwestią indywidualnych preferencji oraz praktycznych potrzeb użytkownika. Łóżka z wysokim materacem wybierają osoby, które szukają wyjątkowego komfortu. Oto kilka cech łóżek z wysokim materacem, dzięki którym są one wyjątkowo wygodne.

Czytaj więcej »
Łóżka tapicerowane , polski producent

6 zasad wyboru łóżka do sypialni o których warto wiedzieć

Budzisz się rano zmęczony i niewyspany? Twoje plecy bolą Cię od niewygodnego łóżka? Zaczynasz dzień wstając lewą nogą, bo twoje łóżko znowu nie dało Ci odpowiedniego komfortu? Dosyć tego! Wybór łóżka do sypialni ma ogromne znaczenie. Najwyższy czas na zdrowy i komfortowy sen. Po przeczytaniu naszego poradnika dowiesz się, jak ważne

Czytaj więcej »

bądź z nami na bieżąco

Śledź nas w mediach społecznościowych

Otrzymuj powiadomienia o nowościach

Zapisz się do naszego newslettera

Bez spamu, powiadomienia tylko o nowościach i aktualizacjach.

Koszyk