Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Czas realizacji i dostawa

Czas realizacji zamieniania to czas, w jakim obsługa Sklepu przygotuje zamówione artykuły i wyda przesyłkę firmie kurierskiej celem dostarczenia do Klienta. Liczy się go od dnia odnotowania zapłaty za towar, a w przypadku płatności za pobraniem, potwierdzenia zamówienia przez Klienta.

Czas realizacji zamówień produktów dostępnych na magazynie

Czas realizacji zamówień produktów dostępnych na magazynie wynosi 24 godziny. 

Czas realizacji zamówień produktów pod zamówienie

Czas realizacji zamówień produktów wykonywanych pod zamówienie wynosi od 14 do 21 dni.  W pojedynczych przypadkach czas ten wynieść może do 35 dni.

Dostawa

Produkty zostaną dostarczane są do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Klient nie może odebrać zamówionego towaru w siedzibie sklepu.

Dane na przesyłce zawierać będą imię i nazwisko oraz adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia. Wraz z przesyłką Klient otrzyma pisemne potwierdzenie istotnych elementów zawartej umowy sprzedaży wraz z regulaminem i załącznikami.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych Klienta lub innych przyczyn przez Klienta zawinionych.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, bądź ograniczenia techniczne występujące w sprzęcie komputerowym, urządzeniu końcowym, systemie teleinformatycznym oraz infrastrukturze telekomunikacyjnej, z którego korzysta Klient, a które uniemożliwiają Klientowi poprawne korzystanie ze Sklepu.

W przypadku większych zamówień, Sklep zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w osobnych partiach. O powyższym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.

Po przekazaniu ww. informacji klient będzie miał prawo zrezygnować ze złożonego zamówienia bądź wyrazić zgodę na zaproponowane warunki.

Koszty dostawy

Dostawa zamówienia na terenie Polski jest darmowa. 

Dostawa poza granice Polski (na terenie Europy), uzgadniana jest indywidualnie z Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Obsługi Klienta

Numer telefonu: +48 535 925015, +48 664 712 512.