Polski producent mebli ekskluzywnych do salonu i sypialni

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Szafki RTV

Szafki RTV – wybieramy meble pod telewizor do salonu

Szafki RTV to meble, które są specjalnie zaprojektowane do przechowywania sprzętu audio-wideo w salonie. Najczęściej są one częścią meblościanki, ale mogą też stanowić samodzielny element wyposażenia wnętrz. Jeżeli planujesz zakup szafki pod telewizor, sprzęt audio i inne urządzenia, zwróć uwagę na kilka rzeczy.

Czytaj więcej »
nowoczesna meblościanka do salonu Florenz w kolorze białym z dodatkiem drewna - matowa - nowoczesne witryny do salonu

Wybieramy nowoczesne witryny do salonu – poradnik

Nazwa „witryna” pochodzi od francuskiego słowa „vitrine”, które oznacza szklaną szafkę lub gablotę. Pierwotny termin odnosił się do gablot, w których prezentowano towary w sklepach lub eksponaty w muzeach. Obecnie słowo witryna oznacza mebel ze szklanymi drzwiczkami lub przeszkleniami przeznaczony do przechowywania.

Czytaj więcej »
nowoczesna komoda w kolorze sonoma

Wybieramy komody bez oświetlenia – poradnik

Światło odgrywa ważną rolę w pomieszczeniach. Ma wpływ na atmosferę, funkcjonalność i estetykę wnętrza. Ale jest wiele powodów, dla których możesz chcieć wybrać komodę bez wbudowanego oświetlenia. Mogą to być powody praktyczne, jak i związane z indywidualnymi upodobaniami. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy kupić komodę z wbudowanym wewnętrznym oświetleniem, czy bez to ten artykuł może być dla Ciebie pomocny. 

Czytaj więcej »
nowoczesna komoda classic biała w wysokim połysku z oświetleniem led - komody z oświetleniem

Wybieramy komody z oświetleniem – poradnik

Światło odgrywa ważną rolę w pomieszczeniach. Ma wpływ na atmosferę, funkcjonalność i estetykę wnętrza. Meble z oświetleniem są coraz popularniejsze i stanowią interesujący element aranżacji wnętrz. Są one nie tylko funkcjonalne, ale również dodają wnętrzu oryginalności i nowoczesności. Mogą tworzyć interesujące efekty świetlne, podkreślać detale i nadawać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Jeżeli zamierzasz kupić nową komodę, rozważ mebel z oświetleniem.

Czytaj więcej »
nowoczesna komoda w kolorze sonoma z oświetleniem LED komody sonoma

Wybieramy komody sonoma – poradnik

Sonoma to termin odnoszący się do charakterystycznego wykończenia mebli. Styl sonoma jest inspirowany naturalnymi, ciepłymi odcieniami drewna. Meble w stylu sonoma są popularne ze względu na swój naturalny wygląd. Komoda w tym stylu pasuje do różnych rodzajów wnętrz.

Czytaj więcej »
nowoczesna komoda w kolorze czarnym w wysokim połysku - czarne komody

Wybieramy czarne komody – poradnik

Czarne meble to świetny wybór, jeśli szukasz mebli o wyrazistym i eleganckim charakterze. Można je łączyć z innymi kolorami, tworząc ciekawe kompozycje. Pięknie wyglądają w towarzystwie bieli, szarości, złota lub jasnych pasteli.

Czytaj więcej »
Nowoczesne komody - poradnik

Wybieramy nowoczesne komody – poradnik

Z pewnością można zaryzykować stwierdzenie, że komoda jest meblem tak starym, jak dzieje ludzkości. A to dlatego, że ludzie zawsze mieli jakieś rzeczy w domu, które chcieli gdzieś schować. Wiemy, że starożytnym Egipcie i Mezopotamii służyły one do przechowywania ubrań, biżuterii, narzędzi i pism. I chociaż ten tekst jest o nowoczesnych komodach, to ich funkcja się nie zmieniła. 

Czytaj więcej »
nowoczesna meblościanka do salonu tiger czarna w wysokim połysku z dodatkiem drewna - czarne meblościanki

Wybieramy czarne meblościanki – poradnik

Czerń to klasyczny, zawsze elegancki i zawsze modny kolor. Czarne meble to świetny wybór, jeśli potrzebujesz mebli o nowoczesnym i luksusowym charakterze. W połączeniu z innymi kolorami tworzą ciekawe kompozycje. Wspaniale wyglądają w towarzystwie bieli, szarości, złota lub jasnych pasteli.

Czytaj więcej »
nowoczesna meblościanka luxus biała w wysokim połysku z oświetleniem wielokolorowym RGB - sterowana pilotem - białe meblościanki

Wybieramy białe meblościanki – poradnik

Białe meble pasują do różnych stylów aranżacji wnętrz, od nowoczesnego i minimalistycznego po klasyczny i rustykalny. Dzięki neutralnej kolorystyce łatwo się łączą z innymi kolorami i wzorami, co daje wiele możliwości aranżacyjnych.

Czytaj więcej »