Polski producent mebli do sypialni i salonu

Polski producent mebli do sypialni i salonu

Łóżka Boxspring

Łóżko Boxspring WOOD

Łóżko Boxspring WOOD Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring WOOD DESIGN Łóżko Boxspring WOOD to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu drewniane elementy. Tapicerowane na gładko wezgłowie zamknięte jest w ramie z drewna. Łóżko ma również drewnianą podstawę i nóżki. Będzie ono idealnie pasować … Łóżko Boxspring WOOD Read More »

2.690 

Łóżko Boxspring WIKTORIA

Łóżko Boxspring WIKTORIA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring WIKTORIA DESIGN Łóżko Boxspring WIKTORIA łączy w sobie nowoczesny design i elegancki wygląd. Łóżko to będzie odpowiednie dla osób, które lubią we wnętrzach minimalizm i klasykę. Łóżko ustawione jest na chromowych nóżkach. Tapicerowane wezgłowie ma delikatne, dwurzędowe … Łóżko Boxspring WIKTORIA Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring SARA

Łóżko Boxspring SARA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring SARA DESIGN Łóżko Boxspring SARA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Łóżko zaprojektowane zostało w nowoczesnym stylu. Łóżko to będzie idealnie wyglądać w nowoczesnej sypialni, pokoju młodzieżowym oraz … Łóżko Boxspring SARA Read More »

2.690 

Łóżko Boxspring MIA

Łóżko Boxspring MIA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MIA DESIGN Łóżko Boxspring MIA to połączenie romantycznej klasyki i nowoczesnego designu. Proste wezgłowie i przód łóżka mają gęsto pikowane przeszycia z formie szczypanki. Te elementy zdobnicze nadają luksusowego charakteru, ale i dają poczucie, że mebel jest … Łóżko Boxspring MIA Read More »

2.890 

Łóżko Boxspring MATILDA

Łóżko Boxspring MATILDA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MATILDA DESIGN Łóżko Boxspring MATILDA to łóżko o bardzo eleganckie w swoim minimalistycznym designie. Tapicerowane wezgłowie z delikatnym pikowaniem stanowi wygodne podparcie i stylowe zwieńczenie łóżka. Łóżko ustawione jest na chromowych, błyszczących nóżkach. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring MATILDA Read More »

2.490 

Łóżko Boxspring MARTINA

Łóżko Boxspring MARTINA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MARTINA DESIGN Łóżko Boxspring MARTINA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Wysokie, miękkie wezgłowie jest bardzo wygodne. Pozwoli ono na przyjemny relaks podczas czytania książki czy przy oglądaniu … Łóżko Boxspring MARTINA Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring MARIE

Łóżko Boxspring MARIE Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MARIE DESIGN Łóżko Boxspring MARIE z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Proste przeszycia wysokiego wezgłowia tworzą strukturę tabliczki czekolady. Ten geometryczny wzór będzie dobrze wyglądał w nowoczesnej sypialni, … Łóżko Boxspring MARIE Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring MAJA

Łóżko Boxspring MAJA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring MAJA DESIGN Łóżko Boxspring MAJA to łóżko, dla osób poszukujących w meblach minimalistycznego wyglądu i najwyższej jakości wykonania. Tapicerowane na gładko wezgłowie przeszyte na brzegach. Lżejsze, pionowe przeszycie dzieli je dwie części. Łóżko ma drewnianą podstawę i … Łóżko Boxspring MAJA Read More »

3.090 

Łóżko Boxspring LUISA

Łóżko Boxspring LUISA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LUISA DESIGN Łóżko Boxspring LUISA z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i prosty design. Wysokie, miękkie wezgłowie pozwoli ono przyjemny relaks podczas czytania książki. Dzięki niemu głowa nie styka się bezpośrednio … Łóżko Boxspring LUISA Read More »

2.890 

Łóżko Boxspring LENA

Łóżko Boxspring LENA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LENA DESIGN Łóżko Boxspring LENA najchętniej kupowane jest przez osoby ceniące nowoczesny design i luksusowy wygląd, które marzą o dużych łożach małżeńskich rodem z hollywoodzkich filmów. Tapicerowane wezgłowie ma gęste pikowanie, które układa się regularne kwadratowe pola. … Łóżko Boxspring LENA Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring LAURA

Łóżko Boxspring LAURA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring LAURA DESIGN Łóżko Boxspring LAURA to łóżko o eleganckie i szlachetne w swoim minimalistycznym designie. Tapicerowane na gładko wezgłowie stanowi wygodne podparcie i stylową koronę łóżka. Łóżko ustawione jest na chromowych, błyszczących nóżkach. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring LAURA Read More »

2.490 

Łóżko Boxspring KLARA

Łóżko Boxspring KLARA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring KLARA DESIGN Łóżko Boxspring KLARA to stylowy mebel, który zapewni wygodny i doskonały wypoczynek. Łóżko to jest meblem, który doskonale łączy w sobie klasykę z nowoczesnością. Wysokie, tapicerowane wezgłowie otoczone jest drewnianą ramą. Łóżko ma drewnianą podstawę … Łóżko Boxspring KLARA Read More »

2.690 

Łóżko Boxspring KAJA

Łóżko Boxspring KAJA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring KAJA DESIGN Łóżko Boxspring KAJA będzie podobać się osobom, które chcą aby w ich mieszkanie wyglądało elegancko i z klasą. Tapicerowane wezgłowie ma głębokie przeszycia układające się  w dwa rzędy prostokątów. Ten prosty w formie a elegancki … Łóżko Boxspring KAJA Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring ISABELL

Łóżko Boxspring ISABELL Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring ISABELL DESIGN Łóżko Boxspring ISABELL to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu luksus i najwyższą jakość. Tapicerowane wezgłowie jest gęsto pikowane, układające się w wzór o klasycznym stylu. Łóżko ustawione jest na drewnianych nóżkach. Ten … Łóżko Boxspring ISABELL Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring HANNA

Łóżko Boxspring HANNA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring HANNA DESIGN Łóżko Boxspring HANNA będzie podobać się osobom, które szukają nietypowego mebla do swojej sypialni.  Dwukolorowe tapicerowane wezgłowie układa się jak pola szachownicy. Łóżko Boxspring HANNA ustawione jest na drewnianych nóżkach. Ten desingerski styl, będzie idealnie … Łóżko Boxspring HANNA Read More »

3.290 

Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE

Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE DESIGN Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE z pojemnikiem na pościel, to mebel dla osób którzy cenią sobie funkcjonalność i elegancki design. Wysokie, proste i miękkie wezgłowie jest bardzo wygodne. Pozwoli ono na przyjemny relaks z … Łóżko Boxspring GRAU ELEGANCE Read More »

2.890 

Łóżko Boxspring BLUE OCEAN

Łóżko Boxspring BLUE OCEAN Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring BLUE OCEAN DESIGN Łóżko Boxspring BLUE OCEAN to łóżko, dla osób poszukujących w meblach luksusowego wyglądu i najwyższej jakości wykonania. Tapicerowane wezgłowie jest gęsto pikowane, układające się w wzór o klasycznym stylu. Łóżko ustawione jest na … Łóżko Boxspring BLUE OCEAN Read More »

2.490 

Łóżko Boxspring BERTI

Łóżko Boxspring BERTI Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring BERTI DESIGN Łóżko Boxspring BERTI to klasyczny, prosty design, które spełnią oczekiwania i potrzeby osób ceniących nie tylko piękny wygląd, ale również wygodę i komfort. Przeszycia wysokiego wezgłowia układają się elegancki geometryczny wzór. Łóżko ustawione jest na … Łóżko Boxspring BERTI Read More »

2.590 

Łóżko Boxspring ANETA

Łóżko Boxspring ANETA Co to jest łóżko Boxspring? Wymiary Opis techniczny Łóżko Boxspring ANETA DESIGN Łóżko Boxspring ANETA to łóżko, które wybierają osoby ceniące w swoim wnętrzu elegancką prostotę. Tapicerowane na gładko wezgłowie dzielone jest przeszyciem na dwie części. Łóżko ma drewnianą podstawę i drewniane nóżki. Ten model łóżka polecamy … Łóżko Boxspring ANETA Read More »

3.090 

 PORADNIK

Wybieramy łóżko Boxspring

Czego się dowiesz z tego poradnika?

AAAAMeble jest jedynym producentem oryginalnych łóżek Boxspring

Firma AAAAMeble to polski producent łóżek do sypialni. Łóżka Boxpring to mebel, który został przez nas zaprojektowany i stanowi nasz standardowy produkt. Działamy na rynku polskim i zachodnim od 2010 roku. Nazwa naszej firmy odnosi się do najwyższej jakości klasy AAAA. Współczynnik reklamacji w naszym sklepie jest na poziomie 0,1%. Czas trwania ochrony gwarancyjnej wynosi u nas 24 miesiące. Kupując u nas, zapewniasz sobie jakość, trwałość i wieloletnie użytkowanie łóżka.

Co to są łóżka Boxspring?

Łóżko Boxspirng to praktyczny i bardzo elegancki mebel. Jest ono cenione zarówno przez koneserów piękna, jak i osoby, które dużą wagę przykładają do funkcjonalności. To wymarzone miejsce do wypoczynku i relaksu. Ma ono wszystkie cechy idealnego łóżka do sypialni – jest niezwykle wygodne, solidne, duże, funkcjonalne i eleganckie. Mając tego typu łóżko, zaaranżujesz sypialnie marzeń i poczujesz się jak w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu.

Czy wiesz, że?

Łóżko to nie tylko mebel. Łóżko to miejsce, gdzie odpoczywamy i regenerujemy siły.

Czy wiesz, że?

Najważniejszym kryterium wyboru łóżka jest Twój komfort.

Czy wiesz, że?

Nasze łóżka tapicerujemy ręcznie z największą dbałością o najmniejszy detal.

Dla kogo łóżko Boxspring?

Te eleganckie łóżka najchętniej kupowane jest przez osoby ceniące nowoczesny design i luksusowy wygląd. Są idealne dla każdego, kto potrzebuje komfortowego wezgłowia i wygodnego materaca. To też wygodne łóżko dla seniora, osób niepełnosprawnych lub skarżących się na ból kręgosłupa. Dzięki sprężynowej konstrukcji i grubemu materacowi zapewnia ono miękkość, elastyczność i równomierne rozłożenie ciężaru ciała. To sprawia, że sen jest wyjątkowo przyjemny i odprężający. Polecamy je także dla alergików, ponieważ wysokie łóżka oddalone są od kurzu i nieczystości podłogi. 

Przed jego zakupem łóżka warto poznać jego cechy i funkcje oraz przemyśleć swoje preferencje. 

Czy wiesz, że?

Optymalna wysokość łóżka do sypialni to 60 – 70 cm. Taka wysokość nie stwarza barier nawet dla osób starszych czy z problemami ruchowymi.

Czy wiesz, że?

Każde łóżko wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta. Przed zakupem decydujesz o szerokości łóżka i wybierasz materiał obicia.

Czy wiesz, że?

W cenie łóżka jest najwyższej jakości podwójny materac TTFK 7-sterfowy. Gwarantuje on doskonałe podparcie kręgosłupa i zapobiega jego deformacji.

Budowa

MATERAC

Boxspringi mają podwójny materace, który zapewnia zdrowy i higieniczny sen. Strefowy materac TTKF7 umieszczony jest w jednym pokrowcu. Materace mają dwa rodzaje twardości: H2 – do 60 kg; H3 – powyżej 60 kg. Strefowy materac dostosowuje się do indywidualnych preferencji snu. Jest komfortowy, zapewnia dobrą amortyzację i podparcie dla ciała.

SPRĘŻYNOWA PODSTAWA

Podstawą łóżka jest sprężynowa konstrukcja, która zapewnia wsparcie i elastyczność. Składa się ona z kilku warstw sprężyn bonellowych. Sprężyny absorbują nacisk i dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając komfort podczas snu. Ta sprężynowa konstrukcja zapewnia również lepszą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci.

RAMA

Rama łóżka jest solidna i stabilna, wykonana z drewna lub metalu. Może mieć ozdobne detale i wykończenie, które dodają elegancji i stylu.

WEZGŁOWIE

Wezgłowie to tapicerowany szczyt górny łóżka. To ono w szczególności decyduje o stylu łóżka. Pełni ono zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną.

Zalety

STANDARDOWE I NIESTANDARDOWE WYMIARY

Nasze łóżka dostępne są standardowych wymiarach: 90 × 200 cm, 120 × 200 cm, 140 × 200 cm, 160 × 200 cm, 180 × 200 cm.  Oferujemy też łóżka o wymiarze 200 × 200 cm. Za dodatkową opłatą możemy wykonać łóżka powyżej o szerokości 2,10 m i 2,20 m.

HIGIENICZNOŚĆ SNU

Łóżka osadzone są na nóżkach. Umożliwia to cyrkulację powietrza (nie zatrzymuje wilgoci). Dzięki temu zapewniamy higieniczność Twojego snu. 

OPTYMALNA WYSOKOŚĆ

Powierzchnia spania znajduje się ok. 60-70 cm ponad podłogą. Jest to optymalna wysokość, która ułatwia wstawanie. To idealne łóżko dla seniorów, osób mających trudności ze zmianą pozycji ciała lub problemy z kręgosłupem.

WYSOKIEJ JAKOŚCI TAPICERKA

Do tapicerowania łóżek używamy tylko najwyższej jakości materiałów. Są one odporne na przetarcia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. W ofercie mamy też tkaniny premium o właściwościach hydrofobowych. Materiały te są bardziej odporne na mokre plamy i zabrudzenia.

DUŻY WYBÓR MATERIAŁÓW W WIELU KOLORACH

W naszym sklepie mamy do wyboru wiele różnych materiałów. Każdy z nich jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybierając odpowiedni materiał i kolor łóżka, stworzysz mebel dla siebie, który będzie pasował do Twojego wnętrza. Aby dobrze dopasować kolor tapicerki łóżka do koloru ścian, podłogi czy innych mebli, możesz u nas zamówić bezpłatne próbki materiałowe.

OBSZYCIA SZYTE RĘCZNIE
Łóżka AAAAMeble to meble najwyższej jakości. Każde łóżko jest wykonane pod konkretne zamówienie klienta. Dzięki ręcznemu tapicerowaniu możemy chlubić się wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły.

SZYBKA REALIZACJA

Zamówienie na łóżka, także te indywidualne, realizowane jest do 2 tygodni.

BEZPŁATNA DOSTAWA

Na terenie Polski, dostawa naszych mebli jest bezpłatna.

PROSTY MONTAŻ

Łóżko dostarczamy doskonale zabezpieczone na palecie w częściach do samodzielnego montażu. Montaż z jest bardzo prosty na zasadzie kilku kroków. W zestawie z łóżkiem znajduje się instrukcja montażu.

DODATKI

POJEMNIK NA POŚCIEL

Użytkowanie łóżka powinno być jak najbardziej wygodne. Z pewnością łóżko z pojemnikiem na pościel jest bardzo praktyczne. Mając taki pojemnik, z łatwością utrzymasz porządek nawet w małej sypialni. Oprócz pościeli z łatwością zmieścisz w nim inne tekstylia — piżamy, szlafroki itp. Kupując łóżko z naszej oferty, możesz zdecydować, czy Twoje łóżko ma mieć taki pojemnik.

TOPPER OCHRONNY NA MATERAC

Najbardziej narażonym na zabrudzenia miejscem jest materac. Dlatego do każdego modelu łóżka możesz u nas dokupić topper ochronny na materac.

STOLIKI NOCNE

Bardzo przydatne w sypialni są nocne stoliki, które ustawia się z boku łóżka. Można na nich postawić budzik, odłożyć telefon czy książkę. Kupując łózko w naszym sklepie, możesz dodatkowo zamówić stoliki nocne w tym samym kolorze tapicerki. Mamy dwa rodzaje stolików nocnych – z szufladami i otwartymi półkami. Blat stolików nocnych chroniony jest szybą. Szafki nocne zamawiane w komplecie z łóżkiem, oferujemy w preferencyjnej cenie.

Estetyka - jak dobrze dobrać łóżko do wyglądu sypialni?

Dobór łóżka do wyglądu sypialni jest ważnym aspektem aranżacji wnętrza. Na co zwrócić szczególną uwagę?

STYL

Wybierz łóżko, które pasuje do ogólnego stylu sypialni. Jeśli wnętrze jest utrzymane w stylu nowoczesnym, wybierz łóżko o prostych liniach, minimalistycznym wzornictwie i gładkich powierzchniach (Łóżko Boxspring MATILDA, Łóżko Boxspring MARIE). Jeżeli sypialnia ma charakter klasyczny, zwróć uwagę na łóżko z ozdobnymi detalami i wykończeniami (Łóżko Boxspring SARA, Łóżko Boxspring ISABELL).

KOLOR

Dobierz kolor łóżka, który współgra z paletą kolorów w sypialni. Możesz wybrać łóżko w neutralnym odcieniu, który łatwo dopasuje się do różnych wnętrz. Możesz postawić na kontrastowe rozwiązanie, wybierając łóżko w odmiennym kolorze niż pozostałe elementy wystroju.

MATERIAŁ

Wybierz materiał, który pasuje do stylu i atmosfery sypialni. Drewniana rama łóżka doda ciepła i naturalnego charakteru (Łóżko Boxspring ANETA). Tapicerowana rama wprowadzi elegancję i wygodę (Łóżko Boxspring LUISA).

WIELKOŚĆ

Wybierz łóżko odpowiedniego rozmiaru, które będzie proporcjonalne do wielkości sypialni. Za duże łóżko może dominować w niewielkim pomieszczeniu. Zbyt małe łóżko może wydawać się nieproporcjonalne.

DODATKOWE ELEMENTY

Zwróć uwagę na dodatkowe elementy wykończenia łóżka, takie jak przeszycia wezgłowia czy nóżki. W naszych łóżkach stosujemy zarówno proste przeszycia (Łóżko Boxspring KAJA), jak i efektowne pikowanie (Łóżko Boxspring BLUE OCEAN). Nóżki mogą być wykonane z drewna (Łóżko Boxspring BERTI, Łóżko Boxspring MAJA) lub metalu (Łóżko Boxspring LENA, Łóżko Boxspring LAURA).

DOPASOWANIE

Upewnij się, że łóżko współgra z innymi meblami w sypialni. Harmonijne dopasowanie stylu, kolorów i materiałów pomoże stworzyć spójną i estetyczną aranżację.

Łóżka Boxspring - indywidualna porada u profesjonalisty

Jeżeli wciąż masz trudności z decyzją dotyczącą wyboru łózka Boxspring, skorzystaj z indywidualnej porady naszego profesjonalnego konsultanta.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Konsultacje z nami są bezpłatne. Tak, jak wysyłka mebli do Ciebie. 

Aneta i Wiola z AAAAMeble 

Udostępnij ten wpis

To Cię może zainteresować

POLECANE ARTYKUŁY

Łóżk0 z wysokim materacem - poradnik

Wybieramy łóżko z wysokim materacem – poradnik

Wysokość łóżka jest kwestią indywidualnych preferencji oraz praktycznych potrzeb użytkownika. Łóżka z wysokim materacem wybierają osoby, które szukają wyjątkowego komfortu. Oto kilka cech łóżek z wysokim materacem, dzięki którym są one wyjątkowo wygodne.

Czytaj więcej »
Łóżko do sypialni - poradnik

Wybieramy łóżko do sypialni – poradnik

Wybór łóżka do sypialni to ważna decyzja. Przed zakupem łóżka do sypialni warto zrobić odpowiednie rozeznanie. Ten krok pomoże Ci uniknąć wielu problemów i rozczarowania. Przemyślany zakup łóżka zaprocentuje tym, że mebel ten będzie Ci służył przez lata. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Czytaj więcej »
Łóżka tapicerowane , polski producent

6 zasad wyboru łóżka do sypialni o których warto wiedzieć

Budzisz się rano zmęczony i niewyspany? Twoje plecy bolą Cię od niewygodnego łóżka? Zaczynasz dzień wstając lewą nogą, bo twoje łóżko znowu nie dało Ci odpowiedniego komfortu? Dosyć tego! Wybór łóżka do sypialni ma ogromne znaczenie. Najwyższy czas na zdrowy i komfortowy sen. Po przeczytaniu naszego poradnika dowiesz się, jak ważne

Czytaj więcej »

bądź z nami na bieżąco

Śledź nas w mediach społecznościowych

Otrzymuj powiadomienia o nowościach

Zapisz się do naszego newslettera

Bez spamu, powiadomienia tylko o nowościach i aktualizacjach.

Koszyk